ДЛЯ КОГО ПІДХОДИТЬ КУРС

Курс допоможе вам посилити кожного співробітника в складні періоди в компанії та поза нею!
Звичайних працівників
Саме ця група, є найбільш віддалена від перших осіб компанії. І навіть при повному спокої та впевненості в майбутньому своїх керівників звичайний співробітник хвилюється за своє місце в компанії, фінансову безпеку та сім'ю.
Курс допоможе вибудувати опори всередині себе і навчитися справлятися зі змінами в житті будь-якого масштабу.
Фахівців
Світ змінюється. Багато професій, які були важливі 5 років тому, піддаються колосальним змінам, а деякі з них зовсім зникли! Фахівець, який не навчився приймати зміни, швидко адаптуватися і включатися в новий ритм, несе не тільки особисті збитки, а й призводить до додаткових витрат в компанії. Вартість "відступних" співробітникові, якого звільняють, пошук і оформлення нового - це не тільки фінансові витрати! Курс "Адаптивне мислення" мінімізує втрати цінних кадрів і підвищить їх ефективність!
Керівників
Навіть найстабільніша і стійка група співробітників потребує підтримки та навчання! Саме на плечах цих людей лежить відповідальність за дві попередні групи, але ж у них теж є переживання і страхи за своє життя і благополуччя близьких! Курс допоможе усвідомити і зміцнити свої сильні сторони, підтримати емоційний стан і внутрішню стійкість, напрацювати поведінкову гнучкість!
Made on
Tilda